Światowy Dzień Kubusia Puchatka

18 stycznia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. Nie jest to data przypadkowa, gdyż tego dnia w 1882 roku urodził się w Anglii pisarz Alan Aleksander Milne – twórca „misia o bardzo małym rozumku”.
Uczniowie klasy I b poznali misia i jego przyjaciół ze Stumilowego Lasu na kółku czytelniczym. W poniedziałek przyłączyli się do obchodów tego święta. Atrakcji było wiele: układanie puzzli o różnym stopniu trudności, gra w memo, „Piotrusia”, układanie Lego, gry interaktywne na Learning Apps, tworzenie własnej książeczki o Kubusiu, słuchanie piosenki „Conieco, conieco”, wystawa książek oraz maskotek, zabawa w „teatrzyk”. Zadań było wiele, ale z wszystkimi nasi pierwszoklasiści poradzili sobie znakomicie…

Zachęcamy także do sprawdzenia swojej wiedzy o Kubusiu Puchatku poprzez grę Milionerzy.

Jedna myśl nt. „Światowy Dzień Kubusia Puchatka”

  1. To był zapewne wspaniały dzień! Pozdrawiam Wszystkich Puchatkowych Przyjaciół.

Możliwość komentowania jest wyłączona.