Za nami Zabawa Andrzejkowa Rady Rodziców.

28 listopada odbyła się organizowana przez Radę Rodziców po raz trzeci Zabawa Andrzejkowa. Przy dobrej muzyce Dj Olka bawiło się ponad 70 osób.

Serdecznie dziękujemy wsDSC_0100zystkim naszym przyjaciołom i rodzicom za pomoc w zorganizowaniu zabawy. Szczególne podziękowania należą się mamom i babciom, które upiekły przepyszne ciasta, paniom Kasi i Dorocie za opiekę nad andrzejkowym kiermaszem i szatnią, Pan Eli i Zbyszkowi Warkocz, Bożenie Cofała, Beacie Chojeckiej, Kasi Bąk, Bogusławowi Helios za podarowanie „prezentów” na licytacje, Pani Bogusi Kalarus za balowe dekoracje sali w Czarkowie, osobom, które podarowały rzeczy na kiermasz świąteczny, piątoklasistom i Pani Karolinie Zioło, którzy wyszyli na zajęciach piękne świąteczne ozdoby, Stowarzyszeniu Kulejących Aniołów za piękne świąteczne stroiki, Panu Łukaszowi Kozioł i jego ekipie z firmy „Ze smakiem u Koziołka” za przepyszne jak zwykle jedzenie i dobrą współpracę  oraz Olkowi Byrskiemu za oprawę muzyczną,  właścicielkom sklepów C&H oraz Gama z Piasku. Podziękowania należą się również Małgosi i Rafałowi Kasza oraz Magdzie Uliasz. Dziękujemy również naszym gościom za dobra zabawę i rodzinną atmosferę – niektórzy już po raz kolejny bawią się z nami i wspomagają nas ( serdeczne pozdrowienia dla gości z Tychów).

Agnieszka Gniełka-Helios