Dzień Życzliwości i Pozdrowień już za nami

Dzień Życzliwości i Pozdrowień już za nami, jednak nie chcemy zapominać o tym, by dobrocią, serdecznością i gotowością do okazywania pomocy zmieniać rzeczywistość wokół siebie codziennie.

W poniedziałek uczniowie zdawali test życzliwości: obdarowywali się w klasach wykonanymi przez siebie buźkami – plakietkami z miłymi słowami, wypisywali kartki z życzeniami dla kolegów i koleżanek, a także nauczycieli, pisali przepisy na życzliwość i wymieniali się pozdrowieniami. Dużą pomocą w przeprowadzeniu tego dnia służyły dziewczyny z klasy VI b.

Dzień Życzliwości i Pozdrowień

 

Jest taka piękna kraina, gdzie dzień się uśmiechem zaczyna. Kiedy stoimy tak naprzeciw siebie, Ty uśmiechasz się do mnie, a ja do Ciebie…

Jedna myśl w temacie “Dzień Życzliwości i Pozdrowień już za nami”

  1. Kiedy oglądałam zdjęcia i widziałam te pięknie uśmiechnięte twarze naszych dzieci, to pomyślałam sobie, że to jest to czego my dorośli powinniśmy się nauczyć od dzieci i przyswoić. Na co dzień, nie tylko od święta.

Możliwość komentowania została wyłączona.