ROZPOCZYNAMY NOWY SEZON MUZYCZNO-TEATRALNY!

Witam serdecznie naszych szkolnych (i pozaszkolnych!) Melomanów w nowym sezonie teatralnym! Mamy dwie propozycje wyjazdów do Gliwickiego Teatru Muzycznego na musicale „Rodzina Addamsów”    i „Dźwięki muzyki”. Pierwszy z nich 26 listopada o godz. 18.30 (jest to czwartek), drugi 12 grudnia (sobota!), również    o godz. 18.30. Pierwszy tytuł jest u nas nowością, choć grany już od ponad pół roku, natomiast „Dźwięki muzyki” oglądaliśmy                       w ubiegłym roku dwukrotnie. Niestety, ten piękny spektakl schodzi   z afisza, dlatego 12 grudnia mamy ostatnią szansę na zobaczenie go   i wysłuchanie wspaniałych piosenek i melodii,  w wykonaniu młodych i dorosłych artystów Teatru Gliwickiego. Trzecia propozycja to musical  „Skrzypek na dachu” w Teatrze Rozrywki       w Chorzowie, 25.11. o godz. 18.30. Szczegółowe informacje zainteresowani jak zwykle mogą uzyskać u mnie. Liczba biletów ograniczona, na 26.11 jest jeszcze 11, na 12.12 – na razie mamy rezerwację tylko na 13 miejsc, mam nadzieję, że uda się zdobyć jeszcze kilka. Na „Skrzypka” mamy 20 miejsc. Pozdrawiam miłośników muzyki i czekam na zgłoszenia!