Podsumowań nadszedł czas…

Przez cały drugi semestr uczniowie klasy III b walczyli o tytuły: MISTRZA TABLICZKI MNOŻENIA oraz MISTRZA ORTOGRAFII. Mieli wiele okazji na wykazanie się znajomością mnożenia i dzielenia poprzez różne formy zadań oraz ortografii poprzez dyktanda i uzupełnianki ortograficzne.
Wyniki przedstawiają się następująco:
KONKURS O TYTUŁ MISTRZA ORTOGRAFII:
I miejsce: Malwina Link
II miejsce: Dominik Chojecki
III miejsce: Emilia Stawowczyk
wyróżnienia: Wiktoria Goldman, Michał Mazur, Jagoda Mizera, Eryk Pisarek

KONKURS O TYTUŁ MISTRZA TABLICZKI MNOŻENIA
I miejsce: Dominik Chojecki
II miejsce: Malwina Link
III miejsce: Wiktor i Wiktoria Goldman
wyróżnienia: Roksana Konieczny, Anna Kubica, Michał Mazur, Emilia Stawowczyk

Trzecioklasiści przez cały rok zbierali również punkty za aktywność i zachowanie w class dojo. Najwięcej punktów uzyskał Dominik Chojecki, na drugim miejscu była Weronika Olszynka, a na trzecim, z tą samą ilością punktów, byli: Malwina Link i Michał Mazur.
Dużą ilość punktów otrzymali również: Wiktoria Goldman, Roksana Konieczny, Anna Kubica i Eryk Pisarek.
Wszystkim należą się pochwały i gratulacje!!!

konkursy