Po pikniku…

Po naszym rodzinnym pikniku pozostały już tylko wspomnienia i ciepłe myśli o wszystkich utalentowanych dzieciakach z naszego przedszkola i szkoły… sponsorach, dzięki którym dzieci mogły szaleć na dmuchańcach i bawić się z animatorami bez zwracania jakiejkolwiek uwagi na strugi deszczu lejące się momentami z nieba… rodzicach zawsze chętnych do pomocy, dzięki którym mogliśmy spróbować fantastycznych ciast, zjeść przepyszne gofry i rewelacyjną pizzę, smakować grilowanego mięsiwa….

Pragnę jeszcze raz serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, by tegoroczny piknik znów był bardzo udany:

dyrekcji i pracownikom ZSP za chęć współpracy i pomoc, dzieciakom za ich uśmiech i słowa, które utwierdzają w przekonaniu, że warto się w to wszystko angażować, mamom z Rady Rodziców, które poświęciły wiele swojego czasu na poszukiwanie fantów na naszą loterię i zorganizowanie pyszności na licytację oraz sponsorom, bez których dobrego serca, takiej radości mogłoby nie być. Już wkrótce ZSP  wzbogaci się o pomoce naukowe do przedmiotów technika i przyroda, szkolna biblioteka powiększy swój księgozbiór, zostaną zakupione rolety do nowej pierwszej klasy oraz dwóch sal w budynku szkoły.

Podziękowania składam w szczególności firmom: Apteka „Arkadia” A.Skoczyńska, „Autokompleks” A.Kossecki, „Bazar” Ł.Kozioł, Blacharstwo-Lakiernictwo A.Wybrańczyk, Blacharstwo pojazdowe W.Broncel, „Byfyj” Ł.Gulec i K.Zoń, Fizjos M.Wybrańczyk, Fryzjerstwo i Kosmentyka „Natalia”, „Gama” K.Zoń i P.Szwed, Gospodarstwo Ogrodnicze M.Dzida, Hurtownia zabawek „Domino”, P.H.U. Instal-Sanit, Instalbud Janosz Sp. z o.o.,Karol Kania i Synowie, Klimek S.C. C.Klimek i H.Pychyńska, Kwiaciarnia „Lawenda”, „Max” Sklep spożywczo-przemysłowy B.Wyrobek, „Multiform II”, Ogrodnictwo K.Kojzarek, Ogrody Kapias, OSM Bieruń, Olimpusat M.Foltyn, optyk „Karolina”, Park Rozrywki M.Uliasz, Patentus SA, Piekarnia H.Tomaszek, Cukiernia Piekarnia Niedźbała, „Prestiż” G.Kabiesz, Przedsiębiorstwo Handlu Detalicznego A.Józkowicz, PSOUU „Kulejące Anioły”, Pszczyńskie Centrum Rekreacji G.Grzelak i J.Mirek, restauracja „Karczma Wiejska”, restauracja „Samanta”, „Ryszard Wrona. Produkcja podłoża do pieczarek”, Solidpex S.Kloc, Supersam Sp.J. J.B.W.M. Jabłońscy, Szczotka Uprawa pieczarek oraz ferma drobiu, Zorka Sp. z o.o. oraz osobom prywatnym: B.Skrobol, K.Bąk, H.Janosz, I.Kania, M.Kasza, M.Kolon, G.Łaba, B.Paliczka, J.J.Baniak, J.C.Cofała, M.C.Ćwierz, D.C.Dętkoś, M.E.Głombek, A.Ł.Kozioł, I.A.Noga, A.M.Piech, S.P.Pisarek, W.B.Psik, E.M.Stokłosa, W.A.Tatarczuch, G.J.Wanot, E.Z.Warkocz.

Agnieszka Gniełka-Helios, Przewodnicząca RR

Jedna myśl nt. „Po pikniku…”

  1. Zawsze pamiętajmy, że robimy to przede wszystkim dla dzieci. Myślę, że fajnie jest patrzeć jak nowe sprzęty trafiają do naszej szkoły. Nie zawsze dziecko przyniesie ze szkoły coś „materialnego” co dostało tylko ono. Z wpłat na Radę Rodziców również nie przyniesie kawałka rolety, czy tablicy interaktywnej, albo komputera. Bez tych sprzętów można przeżyć. Ale jeśli można coś poprawić to dlaczego nie ? Kiedyś ktoś powiedział: „W kupie siła”. Z 5,00 złotych niewiele można kupić. Ale jak każde przyniesie w ciągu roku chociaż te 5,00 zł. to będziemy mieć 1.000,00 a wtedy i nową ławkę można kupić i nową huśtawkę. Bo czemu nie???? Warto to przemyśleć. Zauroczona Mama

Możliwość komentowania jest wyłączona.