Piknik Rodzinny 2015


” Możesz nauczyć się od swoich dzieci o wiele więcej, aniżeli one nauczą się od Ciebie. Poprzez Ciebie poznają świat, który już przeminął, Ty w nich natomiast odkrywasz świat, który właśnie się rodzi”

                                                                                                                     Autor nieznany

Kolejny Piknik Rodzinny za nami. Zabawa była wyśmienita. Pogoda zmienna, ale humory dopisywały. Dziękujemy: Organizatorom i Rodzinkom.

piknik 1

 Piknik 2
Piknik 5nPiknik 4p


Jedna myśl w temacie “Piknik Rodzinny 2015”

  1. Wszystkie dzieci były fantastyczne. Ich występy zawsze mi się najbardziej podobają w tych piknikach. Są tak przejęte, że aż miło patrzeć. Starają się jak mogą i myślę, że tak naprawdę to my dla nich powinniśmy się dwoić i troić, żeby ta zabawa była naprawdę udana. Myślę, że wszyscy świetnie się bawili mimo tej skakanki pogodowej. Tak naprawdę pogoda jest w nas samych. Pani Kasiu, pizza była fantastyczna. Mam nadzieję że jeszcze nie raz ją skosztuję. Zauroczona Mama

Możliwość komentowania została wyłączona.