„Nasz Omnibus”

„Dzieci! Dumne miejcie zamiary, górne miejcie marzenia i dążcie do sławy. Coś z tego zawsze się stanie”

Janusz Korczak

Wtorek – 16 czerwca był bardzo ważnym dniem dla  Martyny Kijok i całej klasy III a. W tym dniu Martyna brała udział w Międzyszkolnym Konkursie „Omnibus” dla klas I – III, który odbywał się w Porębie. W czasie tego konkursu sprawdzano wiedzę uczniów z zakresu języka polskiego, matematyki i środowiska. Wzięli w nim udział najlepsi uczniowie klas młodszych, szkół podstawowych w powiecie. Z naszej szkoły byli to: Bartłomiej Bąk kl. II a oraz Martyna Kijok kl. III a. Dziękujemy im za godne reprezentowanie szkoły! Gratulujemy Martynie, ponieważ zdobyła I miejsce w kategorii klas trzecich.

Cieszymy się razem z Martyną! Martynę mamy, pokonać się nie damy!

Omnibus

2 myśli w temacie “„Nasz Omnibus””

1. To naprawdę coś ekstra. Gratuluję Martynko. Można powiedzieć, że jesteś Mistrzem nauczania początkowego. Zauroczona Mama

Możliwość komentowania została wyłączona.