Eksperymenty w klasie Ic, czyli „Mali badacze- eksperymenty na każdą porę roku”

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Uczniowie klasy I c realizowali od kwietnia do maja projekt: „Mali badacze –  eksperymenty na każdą porę roku”. W czasie niezwykłych lekcji przyrody, chemii, fizyki – wszystko w jednym, uczniowie obserwowali wiele ciekawych doświadczeń, które następnie  omawialiśmy i wyjaśnialiśmy co się stało, jaka zaszła reakcja.

We wtorek 2 czerwca 2015 r. zaprosiliśmy uczniów klasy Ia, aby podzielić się z nimi naszą ciekawą lekcją i pokazać efekty naszego projektu. Więcej można przeczytać i zobaczyć tutaj.

2 myśli nt. „Eksperymenty w klasie Ic, czyli „Mali badacze- eksperymenty na każdą porę roku””

  1. Była to bardzo interesująca lekcja dla uczniów klasy pierwszej a. Dzieci żywo reagowały, okazywały duże zaciekawienie oraz zdziwienie. Świetnie komentowały to, co się dzieje.
    Dla mnie to była bardzo ważna lekcja, bo nigdy nie przeprowadzałam eksperymentów na taką skalę i bardzo dużo się nauczyłam. Dużą radość sprawiło mi słuchanie i obserwowanie, jak najmłodsi pierwszoklasiści komentują doświadczenia i dzielą się swoją wiedzą. A wiedzę mają ogromną!

  2. Bardzo ważne jest to, że wymienianie się doświadczeniami. Razem jest o wiele prościej, a dzieciaki mają Taaką frajdę. Życzę powodzenia Młodym Naukowcom!

Możliwość komentowania jest wyłączona.