Rozwijamy swoje możliwości – fakultet przyrodniczy i poznawczy

W ramach zajęć „Rozwijamy swoje możliwości” na fakultecie przyrodniczym i poznawczym uczniowie poprzez zabawę odkrywali świat. Były obserwacje mikroskopowe i tworzenie własnych preparatów mikroskopowych, doświadczenia fizyczne i chemiczne, poznawanie kontynentów, krajów europejskich oraz polskich parków narodowych. Odbywały się również zajęcia w terenie z wykorzystaniem przyrządów przyrodnika oraz wycieczka fakultetu poznawczego do „Pokazowej Zagrody Żubrów w Pszczynie”. Uczniowie bardzo chętnie i aktywnie uczestniczyli w zajęciach, szczególnie podczas obserwacji mikroskopowych oraz przeprowadzanych doświadczeń.

Jedna myśl nt. „Rozwijamy swoje możliwości – fakultet przyrodniczy i poznawczy”

  1. Moja córka (3 lata) oglądała wspólnie ze mną zdjęcia z fakultetu przyrodniczego i poznawczego i stwierdziła „Też bym chciała tam chodzić”. Gratulacje dla pani Kasi Bilek.

Możliwość komentowania jest wyłączona.