XI KONKURS PIOSENKI RELIGIJNEJ

        23 kwietnia odbył się XI Konkurs Piosenki Religijnej w Czarkowie. Naszą szkołę reprezentowali: Julia Biela z kl. IVa, Agata Foltyn, Mikołaj Poloczek, Kamil Ryguła z kl. VIa, oraz zespół dzwonków ręcznych w składzie:  Oliwier Drobik, Marta Kolarczyk, Zuzanna Kobiela, Agnieszka Nosek, Daria Ryguła, Dagmara Skaźnik,

W kategorii soliści klas  IV-VI,  Julia Biela w piosence „Nim świt obudzi noc” zajęła I miejsce. Julce akompaniowali : Agata Foltyn i Mikołaj Poloczek na skrzypcach , Kamil Ryguła na pianinie oraz zespół dzwonków ręcznych, którzy wraz z Julią otrzymali wyróżnienie.

„Pan Bóg dał nam muzykę, abyśmy mogli modlić się bez słów” – to hasło konkursu szczególnie wybrzmiało, kiedy Mikołaj Poloczek na skrzypcach i Kamil Ryguła na pianinie zagrali „Ave Maria” Bacha – Gounoda. Zostali również nagrodzeni specjalnym wyróżnieniem.

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy Pani Rygule (MAMIE Kamila), która służyła samochodem i była z nami w czasie konkursu.

BeFunky Collage