Wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia

17 marca 2015r. 30 uczniów naszej szkoły zmagało się z zadaniami Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia organizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej. W konkursie wzięło udział ponad 11 tysięcy uczniów z całej Polski rozwiązując zadania w trzech kategoriach: kl. I-III, IV-VI oraz gimnazjum.
Bardzo cieszymy się, że czworo uczniów naszej szkoły uzyskało wyróżnienie i tytuł Eksperta Logicznego Myślenia:

Hanna Loska (kl. 6a) – 12 miejsce w ogólnopolskim rankingu

Maksymilian Malcharek (kl. 4b) – 12 miejsce

Agnieszka Nosek (kl. 6a) – 14 miejsce

Julia Kania (kl. 6b) – 14 miejsce

Na pochwałę zasługują też Dariusz Ryguła (kl. 3a), Adrian Ryguła (kl. 3a) oraz Joanna Ryba (kl. 6b), którym zabrakło niewielu punktów do wyróżnienia (miejsca 16 i 17).
Serdecznie gratulujemy!!!

IMG_2847_wynik

Nasze uczennice na Przeglądzie Tanecznym w Jaworznie „Jawor 2015”

15 kwietnia w Jaworznie nasze trzy uczennice Zosia Kania (IVa), Martyna Kłoska (IVb) i Maja Bilek (Vb) wraz ze swoimi zespołami Pszczyńskiego Centrum Kultury wytańczyły nagrody:

Zosia i Martyna (Zespół PC – kulki) – kategoria taneczna, I miejsce

Maja Bilek (No Problem Squad) – kategoria taniec współczesny, II miejsce

Gratulujemy dziewczynom, a wszystkich chętnych zapraszamy na Rynek Pszczyński 26 kwietnia, gdzie będzie można zobaczyć występy  naszych dziewczyn oraz inne pokazy taneczne z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca.