Zielone śniadanie 2015

Dzisiaj w naszej szkole zorganizowaliśmy ZIELONE ŚNIADANIE NA POWITANIE WIOSNY. To już czwarty raz! W szkole zapachniało ziołami oraz szczypiorkiem.  Wielu uczniów degustowało proste, ale jakże  smaczne kanapki ze szczypiorkiem.

Więcej zdjęć w albumie.

Podziękowanie za udział w przygotowaniu zielonego śniadania pani Ewie (intendentce) oraz wspaniałym mamom: pani Mireli Zorembskiej oraz Jowicie Broncel.

2 myśli w temacie “Zielone śniadanie 2015”

  1. Marta się rozchorowała, ale zielone śniadanko miała dostarczone do domu. Sama się na nie skusiłam. Wchodząc do szkoły już czułam powiew wiosny pachnącej zielonym świeżutkim szczypiorkiem. Śniadanie choć zjedzone w domu było przepyszne. Bardzo dziękujemy!!!

  2. Ja nie miałam okazji kosztować kanapki, ale moje dzieci zjadły taką ilość, że mogę sobie wyobrazić jakie były pyszne. Cieszę się bardzo, że to śniadanie staje się powoli tradycją w naszej szkole. Zdrowe i pokazuje, że wcale nie trzeba mieć „wypasionej kanapki żeby była dobra. Czasem sekret tkwi w prostocie. Zauroczona Mama

Możliwość komentowania została wyłączona.