Podziękowania Rady Rodziców

W ostatnią sobotę karnawału 14 lutego odbyła się zabawa Rady Rodziców. Mimo niezbyt dużej frekwencji (34 pary) wszyscy bawili się wyśmienicie. Udało nam się zebrać dla naszych dzieciaków kwotę dwóch tysięcy złotych.  Wszystkie pary w podziękowaniu za chęć wsparcia działalności naszej rady otrzymały piękne piernikowe serca, które upiekła nam Piekarnia Cukiernia „Niedźbała” z Pszczyny. Z okazji Walentynek Panowie mogli również zakupić dla swoich Pań cudowne róże, które ufundowały nam Panie Dorota Kościelny i Bogusława Kalarus. Serdeczne podziękowania należą się Państwu Eli I Zbyszkowi Warkocz,  Paniom Małgosi Kaszy I Kasi Bąk, firmie „Byfyj” za prezenty na licytację  oraz sklepowi Gama” z Piasku za pomoc w zorganizowaniu sklepiku.

Dziękuję Wszystkim Rodzicom, którzy zaopatrzyli nas w przepyszne ciasta oraz mamom z Rady,  dzięki którym organizacja naszego przedsięwzięcia nie byłaby możliwa.

Agnieszka Gniełka-Helios przewodnicząca RR