Nasz projekt eTwinning 2015

Z ogromną radością i dumą informuję, że projekt eTwinning  „24 zadania na czas oczekiwania” realizowany w grudniu w klasie I a  został LAUREATEM konkursu „Nasz projekt eTwinning 2015″. Pełna lista laureatów znajduje się tutaj: http://www.etwinning.pl/aktualnosci/laureaci-konkursu-nasz-projekt-etwinning-2015.

indeksO naszych działaniach w ramach projektu przeczytacie na blogu klasowym.

Beata Skrzypiec

 

3 myśli w temacie “Nasz projekt eTwinning 2015”

  1. Gratulacje!!!To duży sukces dla nauczyciela, uczniów i naszej szkoły!

  2. To dowodzi, że mamy mądre dzieci. A nauczyciele potrafią to zauważyć i wykorzystać te umiejętności. To duża zaleta. Bardzo dziękuję za uwagę poświęconą naszym dzieciom. Dzięki temu wiem, że przynajmniej ten pierwszy etap edukacji wykorzystany jest maksymalnie. Jeszcze raz wielki ukłon. Zauroczona Mama

Możliwość komentowania jest wyłączona.