Konkurs Mam Talent na powitanie wiosny

SAM_0678

Szósty już szkolny konkurs MAM TALENT za nami. W tym roku wystąpiło 19 solistów i 4 zespoły. Większość występujących prezentowała swoje umiejętności wokalne, ale także były dzieci grające na instrumentach klawiszowych, na skrzypcach, gitarze, dzwonkach, a także akordeonie. Jedna uczestniczka oraz jeden zespół zaprezentowali układ taneczny.

Było znacznie więcej występów indywidualnych niż zespołowych.
Nagrody dla zwycięzców ufundowały firmy : MULTI – FORM, CEZAB oraz SUPERSAM JABŁOŃSCY. Coś słodkiego dla każdego uczestnika ufundował SKLEPIK SZKOLNY.
Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli swoją pracą organizację konkursu. Za pracę w jury Pani Barbarze Wardziak, Monice Kubickiej oraz Agnieszce Dobiji, za pomoc w dekoracji sali Katarzynie Zioło, za prowadzenie konkursu Karinie Głowackiej-Bieszczad, chłopcom z klasy V(Błażejowi, Kubie oraz Filipowi) za pomoc w obsłudze sprzętu nagłaśniającego oraz wszystkim, którzy wsparli nas w organizacji. W czasie końcowych prac jury gościliśmy przedstawicieli studia tańca „BRAVE UP” z Pszczyny. Im również dziękujemy za ciekawą prezentację i umilenie czasu.

Ewa Wala i Mariola Jaworska

Nagrody przyznawane były w dwóch kategoriach:  występy indywidualne i zespoły.

Oto wyniki konkursu.
Kategoria  WYSTĘPY INDYWIDUALNE
I miejsce Mikołaj Dętkoś klasa IVa
II miejsce Julia Biela klasa IVa
III miejsce Sandra Szłapa klasa IVa
Kategoria  ZESPOŁY
I miejsce Kamil Ryguła klasa VIa – pianino
Mikołaj Poloczek klasa VIa – skrzypce
II miejsce Hanna Broncel, Zofia Szuster klasa Ia – śpiew
III miejsce Zespół „Super misie” z klasy IIb:
Aleksandra Baniak, Maja Goraus, Madzia Wiencek, Dominika Warkocz, Maja Waląg – taniec
Wyróżnienia
Sandra Pawełek klasa VIb – gra na pianinie
Paulina Bołtrukiewicz klasa Va – taniec
Gaża Mikołaj klasa Ia – gra na dzwonkach
Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych występów i odwagi!.