WYRÓŻNIENIE W XII POWIATOWYM PRZEGLĄDZIE JASEŁEK W SUSZCU

22 stycznia odbył się Powiatowy Przegląd Jasełek w Suszcu. Nasze przedstawienie w kategorii szkół podstawowych pt.”Wielki rozbójnik i mały pastuszek”, otrzymało wyróżnienie komisji.

Gratulujemy wszystkim aktorom, chórzystom, solistom, muzykom grającym na skrzypkach, gitarze, cymbałkach, fletach, dzwonkach ręcznych, bębnie oraz organach.

Szczególną uwagę komisji, zwrócił duet rodzeństwa Julii i Jakuba Biela, którzy pięknie zaśpiewali  kołysankę i pastorałkę”Bosy pastuszek”.  Za swoje wykonanie otrzymali specjalne wyróżnienie komisji. Młodych solistów przygotowała Pani Karina Głowacka-Bieszczad.

Podczas wyjazdu uczniami  opiekowała się Pani Agnieszka Helios, która również wykonała piękne zdjęcia podczas występu dzieci. Rada Rodziców już po raz drugi opłaciła  opłaciła przejazd autokarem na miejsce występu. Radzie Rodziców, Pani Agnieszce oraz wszystkim pięknie dziękujemy.

Jedna myśl w temacie “WYRÓŻNIENIE W XII POWIATOWYM PRZEGLĄDZIE JASEŁEK W SUSZCU”

  1. Słyszałam na naszym Koncercie Świątecznym. Julka z bratem naprawdę byli fantastyczni. Podziwiam już od jakiegoś czasu występy Julki. Jest coraz lepsza. Gratuluję takiego głosu. To skarb. Zauroczona Mama

Możliwość komentowania została wyłączona.