Zabawa Andrzejkowa Rady Rodziców.

P1310855mnTegoroczna Zabawa Andrzejkowa organizowana przez Radę Rodziców już za nami. Mimo tego, że odbyła się poza naszą miejscowością, bo w Ośrodku Kultury w Czarkowie, goście i przyjaciele ZSP w Piasku dopisali. Fantastyczną oprawę muzyczną po raz kolejny zapewnił DJ Olek Byrski. Pyszne i w ogromnych ilościach jedzenie zapewniła  firma cateringowa „Bazar”. Tradycyjnie deser – czyli domowe ciasto otrzymaliśmy od mam naszych uczniów.

CAM00094Podczas zabawy prowadzony był kiermasz świąteczny, na którym można było nabyć ręcznie robione koronkowe ozdoby, stroiki, choinki.  Otrzymaliśmy je od  rodziców naszych uczniów, Przepięknymi stroikami wspomogło nas również Stowarzyszenie Kulejących Aniołów jak i chłopcy z Zakładu Poprawczego w Pszczynie. tworzący pod opieką Pani Beaty Zieleźnik.

Całkowity dochód z Zabawy, który zasili kasę Rady Rodziców stanowi kwotę 2.844,74 zł.

Serdecznie dziękuję wszystkim, bez których ta zabawa nie mogłaby się odbyć:

 • mamom z Rady Rodziców jak i tym, które mimo,że w niej nie są, chętnie nas wspomagają,
 • Paniom Kasi i Dorocie za obsługę kramiku świątecznego i szatni,
 • wszystkim rodzicom i dziadkom, którzy zaopatrzyli nasz kramik,
 • Pani Marcie i Stowarzyszeniu Kulejących Aniołów,
 • Pani Beacie i jej chłopakom z Zakładu Poprawczego w Pszczynie
 • Sklepowi GAMA z Piasku,
 • właścicielom i pracownikom firmy „Bazar”za świetną robotę i przemiłą współpracę,
 • dyrekcji ZSP i nauczycielom za pomoc w zbieraniu „fantów”,
 • Pani Gabrieli Januszewskiej – dyrektor AZK za współpracę,
 • Pani Halinie Kubis za współpracę, dobre rady i cierpliwość.

Agnieszka Gniełka-Helios, Przewodnicząca RR

Jedna myśl w temacie “Zabawa Andrzejkowa Rady Rodziców.”

 1. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za to, że po raz kolejny: „Im się chciało……” Gratuluję cudownej imprezy!

Możliwość komentowania została wyłączona.