Zajęcia otwarte w klasie II b

FotorCreated

Za nami zajęcia otwarte, które odbyły się w piątek 21 listopada. Odwiedzili nas Rodzice i nie tylko, były również Babcie i Dziadkowie. Drugoklasiści rozpoczęli pracę zajęciami matematycznymi.

Rozwiązywali różne zadania, wśród których znalazły się między innymi łamigłówki  tekstowe, zagadki matematyczne, magiczne kwadraty, porządkowanie liczb. Uczniowie pracowali w grupach. Bardzo koncentrowali się na danym zadaniu i z radością ogłaszali kiedy się udało. Rodzice mieli możliwość zobaczyć jak wiele umiejętności dziecko nabywa i doskonali. Uczniowie jednak z niecierpliwością czekali na zajęcia wychowania fizycznego. Dzieci ćwiczą chętnie, są sprawne i lubią lekcje tego rodzaju, co pokazali w „wyścigach rzędów”. Było ” sadzenie ziemniaków”, skok przez ławeczkę, skoki na skakance, sztafeta i konkurencja z piłką. Drugoklasiści bawili się świetnie, na koniec podsumowali, że był to udany dzień.

FotorCreated

Jedna myśl nt. „Zajęcia otwarte w klasie II b”

Możliwość komentowania jest wyłączona.