Roztańczone przerwy

Nasze zamiłowanie do tańca i ruchu rozwijamy tańcząc na przerwach.

Zumba i inne tańce cieszą się dużą popularnością zarówno wśród młodszych jak i starszych uczniów. A jest to zasługa Agnieszki Nosek, dzięki której rozpoczęła się nasza wspólna przygoda z tańcem oraz jej koleżanek z kl.VI, które świetnie ją wspomagają. Zapraszamy do tańca na przerwie we wtorki i czwartki. Smile

Dziewczyny z klasy VIb i VIa

 

 

Jedna myśl nt. „Roztańczone przerwy”

  1. dzieciaki się ruszają. I bardzo dobrze. Nie szaleją potem na korytarzu. Fantastyczny pomysł na zagospodarowanie przerwy. Widzę, że zainteresowanie jest duże. To też jest fajne. Miło, że starsze koleżanki zaopiekowały się młodszymi klasami i pokazały, że fajnie i bez przepychanek też można. Zauroczona Mama

Możliwość komentowania jest wyłączona.