Mamy wicemistrzynię Śląska!

Wiktoria Staroń z klasy 6 b zdobyła srebrny medal w tenisie stołowym w Indywidualnych Mistrzostwach Śląska Uczniowskich Klubów Sportowych. Zawody odbywały się 8-9 listopada w Pszowie. To nie jedyny triumf Wiktorii razem z  Kingą Krawczyk wygrały srebrny medal w Drużynowych Mistrzostwach Śląska.  Dziewczyny wystąpiły w barwach ULKTS Pszczyna. Gratulacje!!! Życzymy Wam dalszych sukcesów!

Drużynowe MIstrzostwa UKS MłodziczkiIndywidualne Mistrzostwa Śląska UKS

2 myśli nt. „Mamy wicemistrzynię Śląska!”

  1. Gratulacje dla Wiktorii!! Jak mawiał żółwik Franklin „Trening czyni mistrza”. Dla wicemistrzyni za jej ciężką pracę i determinację oraz za wsparcie rodziców – ogromne brawa i powtórne słowa uznania: GRATULACJE. Powodzenia w dalszych zmaganiach „pingpongowych” Smile

Możliwość komentowania jest wyłączona.