Mamy półkolonie, doposażoną bibliotekę i Dni Piasku w 2015r.

Dzisiaj zostały ogłoszone oficjalne wyniki głosowania na Budżet Obywatelski 2015. Niestety różnica około 43 głosów spowodowała, że inwestycja w Orlika i boczną ul. Katowickiej nie przeszła.

Mamy się jednak z czego cieszyć, bo przeszły nasze trzy wnioski kulturalno – społeczne. W 2015 r. dzieci z Piasku będą miały niezapomniane (mam nadzieję) pókolonie, do naszej Biblioteki Publicznej powinny trafić nowości książkowe dla Czytelników w każdym wieku oraz sprzęt multimedialny. Zostaną również zorganizowane Dni Piasku.

W związku z powyższym chciałam serdecznie podziękować Wszystkim mieszkańcom Piasku, tym dużym i tym małym, którzy bardzo chętnie włączyli się w głosowanie na nasze pomysły. Po liczbie głosów oddanych na nasze zadania widać, jak bardzo zależy nam wszystkim na tym by w Piasku działo się dużo, ciekawie i kolorowo. Pokazaliśmy, że my – mieszkańcy Piasku możemy coś razem zrobić. 

Szczególne podziękowania za okazane serce i poświęcony czas należą się też paniom Ani, Magdzie, Marzenie, Eli i Bernadecie.

 

Agnieszka Gniełka-Helios

Przewodnicząca RR

 

Jedna myśl nt. „Mamy półkolonie, doposażoną bibliotekę i Dni Piasku w 2015r.”

  1. Szkoda, że nie udało się z bieżnią i siłownią „pod chmurką”. Dobrze, że chociaż dzieci będą miały frajdę. A projekt bieżni może uda się zrealizować przy okazji rozbudowy szkoły…..Zauroczona Mama

Możliwość komentowania jest wyłączona.