Jesienny maraton taneczny

19 listopada odbył się  po raz pierwszy Jesienny Maraton Tańca.

Wspólne tańczenie w szkole wzięło początek od zumby na lekcji wychowania fizycznego, pokazanej przez Agnieszkę Nosek. Koleżanki podchwyciły pomysł i tak powstały roztańczone przerwy i mataron tańca. W godzinach popołudniowych na sali gimnastycznej grupa dziewcząt z klas szóstych poprowadziła zajęcia taneczne. Tańczyliśmy różne układy taneczne, które wcześniej poznawaliśmy na roztańczonych przerwach. Królowała zumba.  W maratonie wzięło udział około 40 dzieci z całej szkoły. Momentami do tańca włączyły się także mamy najmłodszych tancerzy. Wielkie brawa dla dziewcząt!

 

3 myśli nt. „Jesienny maraton taneczny”

  1. Byłam ,widziałam, nie tańczyłam, ale…. uczestnicy bawili się wspaniale! Brawo dziewczyny i chłopcy! Brawo Pani Jadziu i Pani Agnieszko!

  2. Brawa należą się przede wszystkim dziewczynom z szòstych klas, bo coś im się jeszcze chce po lekcjach. Ja się jeszcze chętnie poruszam, byle w odpowiednim stroju. Było fantastycznie. Proszę o jeszcze, chętnie przyjdę.

  3. Nie miałam okazji tańczyć z Wami na przerwach, ale widziałam co się działo na sali podczas maratonu. Super! Gratulacje dla Agnieszki, że udało się jej „zarazić” tyle osób tańcem, a dla pani Jadzi że zorganizowała taki maraton.

Możliwość komentowania jest wyłączona.