Andrzejki w klasie II b

              „Dziś cień wosku ci ukaże, co ci życie niesie w darze.”

FotorCreatedAndrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Dzieci często zastanawiają się, co ich w życiu spotka, planują, marzą. Uczniowie klasy IIb z niecierpliwością czekali na ten niezwykły, inny niż wszystkie dzień – dzień tajemniczych wróżb i czarów.

To niezwykłe wydarzenie miało miejsce w czwartek 27 listopada, kiedy to drugoklasiści po raz drugi świętowali Andrzejki w Kaniówce. Przywitała nas wróżka, a wraz z nią rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek połączony z zabawą, tańcem i wróżbami. Po dwugodzinnej zabawie wszyscy uczniowie wrócili do szkoły z uśmiechami na twarzy i małym podarunkiem. Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie tak świetnej zabawy oraz wspaniałej wróżce – pani Dorocie Rygule.

FotorCreated