Doceniamy, że żyjemy w wolnym kraju…

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 11 listopada. Uczniowie wszystkich klas przyszli do szkoły w odświętnych strojach i uczestniczyli w inscenizacji przygotowanej przez uczniów klasy IVb. Oprawę muzyczną przygotowała pani Joanna Kukla wraz z uczniami klasy Vb i VIa.
Uczniowie dowiedzieli się jak ciężko doświadczony został nasz kraj, jak długo Polacy czekali na powrót Polski na mapy świata.

Uroczystość pasowania „Motylków”

SAM_0794Dnia 13 listopada odbyła się w naszej grupie uroczystość „Pasowania na przedszkolaka”. Licznie zgromadzeni rodzice wraz z Panią Dyrektor obserwowali występy naszych milusińskich. Po występach dzieci pochwaliły się swoją samodzielnością w ubieraniu bucików zmiennych oraz wiedzą na tematy społeczno – moralne. Po „egzaminie” przedszkolaki zostały uroczyście pasowane na przedszkolaków. W nagrodę dostały pamiątkowe dyplomy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej uroczystości.

Alina Bałuch