Tropem Żubra

Dnia 10.09 grupy Żółwiki i Biedroneczki udały się do Pszczyńskiej Zagrody Żubrów na lekcję pokazową: „Tropem Żubra”.

Panie przewodniczki wspaniale wprowadziły dzieci w świat dzikich zwierząt. Opowiedziały ciekawostki i zwyczaje z życia leśnych drapieżników, obejrzeliśmy film edukacyjny, podziwialiśmy zebrane eksponaty i trofea leśnika a także uczestniczyliśmy w karmieniu żubrów. W drodze powrotnej podglądając zmieniającą się przyrodę, przespacerowaliśmy się książęcym parkiem. Niestety nie udało się uchwycić na zdjęciach wszystkich spotkanych zwierząt Frown Wiewiórki za szybko uciekały, jeże dobrze się chowały a pan paw, zgubił na jesień swój ogon Smile Mamy nadzieję, że lekcje spędzone na łonie natury, zostaną w sercach naszych małych miłośników przyrody na długi czas… Smile Beata Szymura, Mariola Pastuszka

Dziękujemy pani Ani Żupa-Pitlok, pani Edycie Głombek, pani L.Cofała za pomoc w organizacji wycieczki.

 Zapraszamy do Galerii