Po raz kolejny jesteśmy Szkołą z klasą 2.0

W zeszłym roku uczniowie klas IV-VI i nauczyciele uczestniczyli w kolejnej edycji Szkoły z klasą 2.0. Uczniowie brali udział w projektach edukacyjnych, poznawali nowe narzędzia TIK, uczyli swoich kolegów i koleżanki a niektórzy nawet nauczycieli i rodziców :). Wszystkie te działania opisywane były przez uczniów i nauczycieli na blogach.  Otrzymaliśmy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 w edycji 2013/2014 i zamierzamy zdobyć certyfikat także w tym roku szkolnym :).

BeFunky_szkoła z klasą 2.jpg

Jedna myśl w temacie “Po raz kolejny jesteśmy Szkołą z klasą 2.0”

  1. Myślę, że to fajny pomysł. Dobrze jest poznawać technologie i ich wykorzystanie. Mądre wykorzystanie. Trzeba dzieci uczulać na niebezpieczeństwa w sieci. Niekiedy sami(my dorośli) nie zdajemy z nich sobie sprawy.Cieszę się, że moje dzieci są ode mnie lepsze w „te klocki”. Zauroczona Mama

Możliwość komentowania jest wyłączona.