Piękna nasza Polska cała – III a – ją podziwiała

Uczniowie naszej klasy przynieśli zdjęcia, które wykorzystaliśmy do ułożenia wspaniałej mapy krajobrazów Polski, dlatego i lekcja, i Polska stały się nam bliższe. Cieszyliśmy się, że możemy bez przeszkód poznawać naszą ojczyznę. Stało się tak, między innymi, dzięki Polakom, którzy 75 lat temu tworzyli i byli członkami Polskiego Państwa Podziemnego. Przyczynili się do zachowania polskości oraz wiary w Polskę wolną i niepodległą. Ideały Polskiego Państwa Podziemnego spełniły się w dzisiejszej Polsce. 26 i 27 września 2014 roku obchodzić będziemy 75 rocznicę jego powstania. Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć, które potwierdzają, że było warto!

Fotor09192481

Fotor091923922

Fotor091925258

Jedna myśl w temacie “Piękna nasza Polska cała – III a – ją podziwiała”

  1. Cóż tu dodać. Może:” Sami nie wiecie co posiadacie.”? Sama łapię się na tym, że daleko chcemy jeździć, a tak naprawdę nie znamy własnego kraju. I co gorsza my dorośli, nie przekazujemy tej wiedzy młodszym pokoleniom. Zauroczona Mama

Możliwość komentowania jest wyłączona.