Każdy z nas potrafi tworzyć. Czasem wystarczy zacząć od kropki…

Z okazji Dnia Kropki także klasa 5a oraz klasy 4-6 bawiły się tworząc prace plastyczne, w których głównym motywem była kropka. Kropka mała lub wielka kropa, w pojedynkę lub w towarzystwie innych kropek, jednobarwna lub kolorowa. Efekty pracy do obejrzenia w galeryjce zdjęć. Pamiętajmy, że ważne jest, aby swoje prace zawsze podpisać! Tak jak zrobiła to Vashti, zaczynając od namalowania małej kropki. To był początek galerii jej prac…

BeFunky_dzień kropki.jpg

 

 

BeFunky_kropka5a.jpg

BeFunky_kropki.jpg

 

Jedna myśl nt. „Każdy z nas potrafi tworzyć. Czasem wystarczy zacząć od kropki…”

  1. Kiedy patrzę na te prace, to zaczynam myśleć, że cały nasz świat składa się z mnóstwa kropek, punkcików, kropeczek, których nie dostrzegamy. Dziękuję za ich pokazanie. Zauroczona mama

Możliwość komentowania jest wyłączona.