Jesienne plony

20140922_084417

18 września był pracowitym dniem w grupie „Biedronek”. Po śniadaniu cała grupa na dobry początek dnia biegała na czas wokół szkoły.

Aby nieco uspokoić serduszka dzieci przeszły się na spacer ulicami naszej miejscowości wprost do ogródka pani Ireny Pastuszki. Gospodyni oprowadzała przedszkolaki po swoim gospodarstwie. Dzieci miały okazję zapoznać się z owocami, warzywami, które rosną w okresie jesiennym w naszych polskich sadach i ogrodach.

Z wyprawy wróciliśmy obdarowani darami jesieni, które umieściliśmy w naszym kąciku przyrody. Bardzo serdecznie dziękujemy pani Irenie Pastuszce za okazaną życzliwość i hojność. Dary te wykorzystamy do sałatek, różnych prac plastycznych.

20140922_084409

 

Ponadto dziękujemy pani Celinie Cofale oraz pani Mirosławie Wali za dynie i wrzosy do naszego kącika przyrody.

Zdjęcia do obejrzenia w galerii.

Mariola Pastuszka