IV Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Akcja organizowana pod hasłem „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!” miała na celu zachęcić uczniów do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. W tym roku także dorośli mogli popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia.
Było wiele emocji i niezapomnianych wrażeń!

Galeria zdjęć

Kolaz_2

Jedna myśl nt. „IV Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia”

  1. Sama jako dorosła łapię się na tym, że czasem muszę dłużej pomyśleć. Dobrze jest wpoić dzieciom umiejętność szybkiego myślenia. Właściwie tabliczki mnożenia trzeba się nauczyć na pamięć. W moich czasach w szkole pani Szołtysek pilnowała, abyśmy ją dobrze umieli. Na przerwie w czasie spaceru po korytarzu pytała’ ile jest 7×7, a ile to 2×4, a 9×6 ? W ten sposób utrwalaliśmy tabliczkę mnożenia. Fajny pomysł. Zauroczona mama

Możliwość komentowania jest wyłączona.