„Chłopak na medal”

20140930_101824Dziewczynki w Dniu Chłopaka wykorzystały dla swoich grupowych „mężczyzn” kolorowe laurki z dedykacją. Ponadto nie zabrakło również gorących życzeń, uścisków, a nawet całusków :)

Po życzeniach dzieci usiadły do stoliczków, gdzie czekał na nich słodki poczęstunek – niespodzianka od dziewczynek. Punktem końcowym tego szczególnego dnia było udanie się wraz z grupą „Żółwików” do Biblioteki Publicznej, gdzie w ramach Innowacji Pedagogicznej „Regionalizm” pani Halinka opowiedziała dzieciom, jak to „pirwy” bywało w dzień chłopaka i jak wyglądały „zolyty” w naszej małej ojczyźnie jaką jest Piasek. Zdjęcia do obejrzenia w galerii.

Mariola Pastuszka

W grupie „Tygrysków” dziewczynki przygotowały dla swoich kolegów kilka zabaw, konkursów i zawodów, w których chłopcy mięli okazję pokazać się z jak najlepszej strony. Dla każdego małego dżentelmena nie zabrakło medali oraz niespodzianek w postaci autek. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich chłopaków na medal! Zdjęcia do obejrzenia w galerii.

A.S.

WP_20140930_002