Grand Prix Pszczyny w Tenisie Stołowym

14 czerwca odbył się w Pszczynie Turniej tenisa stołowego z okazji „Dnia Dziecka”. Podsumowano na nim wyniki Grand Prix Pszczyny w Tenisie Stołowym za sezon 2013/2014, z wręczeniem dyplomów, pucharów i nagród rzeczowych za współzawodnictwo indywidualne i szkolne.

Nasz szkoła w klasyfikacji zespołowej po raz kolejny zajęła I miejsce, wyprzedzając szkoły z Warszowic i Czarkowa.

W klasyfikacji indywidualnej najlepsze miejsca zajęli:

Kl. IV i mł. dziewcząt:

• Maja Bilek – II miejsce
  • Kamila Kędzior – III miejsce
  • Patrycja Pastuszka – IV miejsce
  • Julia Iskrzycka – VI miejsce

Kl. V – VI dziewcząt:

• Zofia Kłapyta – II miejsce
  • Karolina Śleziona – III miejsce
  • Wiktoria Staroń – IV miejsce
  • Julia Wagner – VI miejsce
  • Agnieszka Nosek – IX miejsce

Kl. IV i mł. chłopców:

• Dariusz Ryguła – X miejsce

Kl. V – VI chł:

• Szymon Mazur – VII miejsce

Wszystkim tenisistom gratulujemy wysokich osiągnięć oraz wytrwałości w nauce gry, uczestniczeniu w turniejach i  pozalekcyjnych zajęciach tenisa stołowego w naszej szkole. Dzięki temu odnieśliśmy sukces!

Szczególne podziękowania składamy p. Zbigniewowi Halamie za kolejny rok pracy w naszej szkole, za rozwijanie zamiłowania do tenisa, naukę gry i przygotowywanie uczniów do udziału w turniejach i zawodach.

tenis (800x600)