Dzień Sportu w klasach IV-VI

sportCieszymy się, że dzięki sprzyjającej pogodzie mogliśmy dzisiaj uczestniczyć w rywalizacji sportowej z okazji naszego Dnia Sportu. Konkurencje sportowe kl. IV –  VI rozrywaliśmy na „Orliku”.
Na początku wiele emocji dostarczyły nam widowiskowe wyścigi rzędów ze skakanką, toczeniem piłeczki hokejowej, kozłowaniem piłki, pałeczką sztafetową oraz przenoszeniem piłeczki w kocyku. Najlepsza okazała się kl. VIb, tuż za nią VIa, a na III miejscu z jednakową ilością punktów znalazły się klasy Va i Vb.

nogaW przeciąganiu liny ambitnie walczyły dziewczynki i chłopcy z równoległych klas. Większą siłą wykazały się dziewczynki z kl. IVb, Va i VIb. Wśród chłopców wygrała kl. IVa, Va i VIb.

W ulubionych rozgrywkach piłki nożnej, chłopcy z kl.VIa pokonali VIb 4:1, Vb wygrała z Va 3:1, a IVa wygrała z IVb 4:1. Do gry w piłkę nożną skutecznie włączyły się dziewczynki z klas V. Brawo!

siatkaNasze dziewczyny z klas VI świetnie grają w siatkówkę. Po zaciętej walce lepsza okazała się reprezentacja kl. VIa, wspomagana przez p. Kasię Bilek.

W meczu klas IV w  Dwa ognie wygrała kl. IVb.

Dziewczynki z klas V zagrały w Przeprowadzenie drużyny i w Dwa ognie. Oba mecze wygrała kl. Va.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy włączyli się do rywalizacji oraz wspaniałego kibicowania. Brawa dla zwycięzców!

Nasi uczniowie bardzo lubią ruch, dlatego dzisiejsze rozgrywki dostarczyły nam wielu radosnych przeżyć i sportowych wrażeń.

Więcej zdjęć można zobaczyć tu.