Czwartki lekkoatletyczne zakończone

Za nami XIV edycja Czwartków lekkoatletycznych. 05.06.2014 r. odbył się finał miejski podsumowujący udział uczniów w zawodach oraz rozdanie medali i nagród. Naszą 30 osobową grupę stanowili sportowcy, którzy zdobywali czołowe miejsca, ale także ci, którzy systematycznie brali w czwartkach udział.

Medalistami finału miejskiego zostali:

Kl. IV:

 • Patrycja Pastuszka – I miejsce w biegu na 600 m

Kl. V:

 • Marta Kolarczyk – II miejsce w skoku w dal, III miejsce w biegu na 300 m
 • Agnieszka Nosek – III miejsce w biegu na 60 m

Kl. VI:

 • Julia Malcher – II miejsce w biegu na 60 m
 • Monika Goldman – II miejsce w biegu na 600 m
 • Aleksandra Paliczka – III miejsce w biegu na 300 m
 • Patryk Tatarczuch – II miejsce w biegu na 300 m
 • Wojciech Mazur – III miejsce w biegu na 300 m

Do Ogólnopolskiego Finału Czwartków Lekkoatletycznych, który odbędzie się w dn. 20 – 22. 06. 2014 r. w Łodzi, zakwalifikowali się uczniowie, którzy mieli wymaganą ilość startów oraz zajmowali najwyższe miejsca. Są to:

 • Patrycja Pastuszka – bieg na 600 m
 • Marta Kolarczyk – skok w dal
 • Agnieszka Nosek – bieg na 60 m
 • Monika Goldman – bieg na 600 m
 • Julia Malcher – bieg na 60 m
 • Bernadeta Spyra – rzut piłeczką palantową

Wszystkim medalistom oraz biorącym udział w czwartkowych zawodach gratulujemy osiągnięć i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły. Cieszymy się, że wybrali tą formę aktywności fizycznej. Życzymy dalszych sukcesów i radości z uprawiania lekkiej atletyki.