Lekcje na wesoło

Uczniowie klasy III a,  zainspirowani lekturą „Dzieci z Bullerbyn”, uczestniczyli w nietypowej lekcji. Mieli za zadanie poszperać w szafie rodziców i przebrać się za wymyśloną postać. Uczniowie wcielili się w ciekawe postaci. Gościliśmy Zenka Bochenka – szalonego traktorzystę, Wandę Kowalską – didżejkę, przybyły projektantki mody: Eliza Depardieu – francuska projektantka, Stefania i Violetta – projektantki, które przyniosły własnoręcznie wykonane projekty najmodniejszych strojów. Przybyła również Zula Bula – ogrodniczka, księgowa Kasia „okularnica”, rodzina Wszędobylskich,  biegacz – Karol Król i inni. Odbył się pokaz mody prezentujący stroje, uczniowie ustnie opisywali kilka ciekawych strojów.

Było bardzo wesoło!!!

lekcje na wesoło