Wyróżnienie w konkursie GWO

Jakiś czas temu na naszej stronie zamieszczone były filmy. Były to zadania konkursowe w 3 etapie Gry czytelniczej GWO „Między nami czytelnikami”. Filmy powstały trzy a jeden z nich zdobył wyróżnienie! Możecie go zobaczyć jeszcze raz:

http://youtu.be/AJj7i94kg5c

W GALERII można zobaczyć wszystkie nagrodzone prace: plakaty, opowiadania i filmy. Który film podoba wam się najbardziej?

2 myśli w temacie “Wyróżnienie w konkursie GWO”

  1. Gratuluję… Widziałam pracę nad filmem, która toczyła się na szkolnym korytarzu w czasie szkolnych rekolekcji. Dużo czasu i pracy, dużo pomysłowości, ale też radości tworzenia i zapału czwartoklasistek. O zaangażowaniu nauczyciela już nie wspomnę… Jako widz czekam na więcej takich perełek. Przy okazji od Was się uczę….

  2. Bardzo mi się podoba jak dzieci fantastycznie potrafią wykorzystać technikę by zrealizować swoje projekty. A to dopiero czwarta klasa!!!!!!!!!!!!!!!! Wniosek z tego, że warto inwestować w nowe technologie, nauczyć dzieci je właściwie wykorzystywać i oglądać takie cuda. Myślę jednak, warto byłoby pokazać ile przedtem dzieci musiały włożyć w to pracy, by powstało takie cudeńko. Brawo. Zauroczona Mama

Możliwość komentowania jest wyłączona.