Dziewczyny z Piasku zwyciężyły w corridzie!

Dla Martyny Kijok z klasy IIa i Emilii Mazur z IIIa zmagania z ortografią to błahostka! Udowodniły to 9 kwietnia 2014r. zwyciężając w turnieju Europejska Corrida Ortograficzna. Konkurs ten odbywał się w Studzienicach i zorganizowany był przez Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej. Uczennice wykazały się ogromną wiedzą i umiejętnością współpracy, dlatego zdobyły I miejsce. Mamy nadzieję, że ich sukces będzie zachętą dla pozostałych uczniów. Doskonalcie swoje umiejętności ortograficzne! Martynko i Emilko – gratulacje!

Fotor041094331

6 myśli nt. „Dziewczyny z Piasku zwyciężyły w corridzie!”

  1. Brawo dziewczyny! Jesteście wielkie! Gratuluję i życzę kolejnych sukcesów.

  2. Gratulacje.Wielkie brawa!!!!!! Widzę jak dużo problemów moim dzieciom sprawia ortografia. Za moich czasów pani z polskiego dosłownie zamęczała nas dyktandami. Teraz na to nie czasu a nam rodziców się chyba nie chce. Ze swojego doświadczenia wiem jednak, że przynosi to efekty. Bardzo mnie cieszą te nasze dwie perełki. Możecie być z siebie dumne.Zauroczona Mama

  3. Ja nie umiem ortografii ta dobrze żebym wystartowała w konkursie gratuluję wygranej i życzę kolejnych sukcesów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. Gratuluje wam dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja i Amelia Wybrańczyk w zeszłym roku również brałyśmy w tej corridzie udział i tak jak wy zdobyłyśmy pierwsze miejsce. Myślę, że to przechodzi tak z klasy na klasę, czyli, że my byłyśmy w trzeciej, a wy byłyście w drugiej to my jak poszłyśmy do czwartej zostawiłyśmy dla trzecich klas te zdolności ortograficzne!!! Razz

Możliwość komentowania jest wyłączona.