Dzień Ziemi 22 kwietnia

Z okazji tegorocznych Obchodów Światowego Dnia Ziemi      serdecznie zapraszamy do selektywnej zbiórki odpadów.W dniach od 23 do 25 kwietnia przynosimy do szkoły:

• makulaturę (zważoną i dobrze związaną; wychowawcy dajemy karteczkę z informacją: imię, nazwisko, klasa, ilość makulatury w kilogramach)
  • puszki (zgniecione; wychowawcy dajemy karteczkę z informacją: imię, nazwisko, klasa, ilość puszek w sztukach).

2 myśli nt. „Dzień Ziemi 22 kwietnia”

1. Myślę, że w każdej szkole na świecie powinny być takie zbiórki. Bądźmy EKO!! Yes

2. Sama od lat segreguję śmieci. Nie jestem jakoś specjalnie eko, ale np nie jest mi ciężko umyć plastikowe opakowanie i czyste wrzucić do odpowiedniego pojemnika. Myślę, że ochrona ziemi właśnie od tego się zaczyna. Od małych kroczków.Zauroczona Mama