Bieg „W Parku”

W sobotę 26 kwietnia już po raz dwunasty został zorganizowany Pszczyński Bieg „W Parku”. W biegu alejkami parkowymi wzięło udział 6 uczniów z naszej szkoły. Duży sukces odniósł Paweł Psik z klasy IIIb. W swojej kategorii wiekowej zajął pierwsze miejsce. Pozostali zawodnicy również spisali się bardzo dobrze zajmując: Patrycja Pastuszka – 10 miejsce (kl. IV), Jakub Gorzela – 11 miejsce (kl. V), Aleksandra Paliczka – 8 miejsce (kl. VI), Zofia Kłapyta – 9 miejsce (kl. VI), Darek Ryguła – 20 miejsce (kl. II). Gratulujemy wszystkim uczestnikom wywalczonych miejsc i życzymy dalszych sukcesów!

Bieganie to najprostsza, ale jakże korzystna dla zdrowia forma ruchu. Dlatego warto biegać…

Fotor0429161630

3 myśli nt. „Bieg „W Parku””

  1. Gratuluję wszystkim uczestnikom „Biegu w parku” zajętych przez nich miejsc i udziału w tych zawodach!!! Laugh

  2. Osobiście nie lubię biegania. Dlatego podziwiam te dzieci. Dla mnie są wielkie. Gratuluję nie tylko tym, którzy zajęli wysokie lokaty. Najważniejszy jest udział. Gratuluję. Zauroczona Mama

Możliwość komentowania jest wyłączona.