Bieg „W Parku”

W sobotę 26 kwietnia już po raz dwunasty został zorganizowany Pszczyński Bieg „W Parku”. W biegu alejkami parkowymi wzięło udział 6 uczniów z naszej szkoły. Duży sukces odniósł Paweł Psik z klasy IIIb. W swojej kategorii wiekowej zajął pierwsze miejsce. Pozostali zawodnicy również spisali się bardzo dobrze zajmując: Patrycja Pastuszka – 10 miejsce (kl. IV), Jakub Gorzela – 11 miejsce (kl. V), Aleksandra Paliczka – 8 miejsce (kl. VI), Zofia Kłapyta – 9 miejsce (kl. VI), Darek Ryguła – 20 miejsce (kl. II). Gratulujemy wszystkim uczestnikom wywalczonych miejsc i życzymy dalszych sukcesów!

Bieganie to najprostsza, ale jakże korzystna dla zdrowia forma ruchu. Dlatego warto biegać…

Fotor0429161630

3 myśli w temacie “Bieg „W Parku””

  1. Gratuluję wszystkim uczestnikom „Biegu w parku” zajętych przez nich miejsc i udziału w tych zawodach!!! :laugh:

  2. Osobiście nie lubię biegania. Dlatego podziwiam te dzieci. Dla mnie są wielkie. Gratuluję nie tylko tym, którzy zajęli wysokie lokaty. Najważniejszy jest udział. Gratuluję. Zauroczona Mama

Możliwość komentowania jest wyłączona.