Aerobik w klasie 5a

W piątek 25 kwietnia gościem dziewcząt z kl. Va na lekcji wychowania fizycznego była p. Agnieszka Biela, instruktorka aerobiku, która poprowadziła dla nich trochę inne zajęcia. Pani Agnieszka zapoznała dziewczynki z różnymi formami aerobiku oraz uświadomiła znaczenie i wpływ tej formy aktywności fizycznej na naszą sprawność, piękno, harmonię i estetykę ruchu oraz umuzykalnienie i utanecznienie.
Prowadząc zajęcia pokazała dziewczętom różne kroki oraz mały układ taneczny. Tempo zajęć było bardzo żywe, ale dziewczynki dobrze sobie poradziły i zasłużyły na pochwałę prowadzącej.
Umiejętności opanowane na tych zajęciach, dziewczynki mogą wykorzystać na lekcjach, do tworzenia własnych układów tanecznych oraz atrakcyjnego spędzania czasu wolnego.
Dziękujemy p. Agnieszce za poprowadzenie i uatrakcyjnienie lekcji.

aerobik

Jedna myśl w temacie “Aerobik w klasie 5a”

  1. Bardzo fajny pomysł. Wszystko jedno w jakiej formie pokażemy dzieciom ruch. Byle się ruszały i to jak najwięcej. W dobie komputerów i wiecznego zwalniania dzieci z lekcji wf-u bardzo ważne jest wykorzystanie wszelkich sposobów na pokazanie dzieciom że ruch to nuda i monotonia. Bardzo mi się podoba ten pomysł. Zauroczona Mama

Możliwość komentowania jest wyłączona.