Przedszkolaki i fryzjer

P1040952aW poniedziałek dzieci z  grupy „Żółwiki” odbyły zajęcia w salonie fryzjerskim. Celem wycieczki było bliższe poznanie pracy fryzjera oraz charakterystycznych przyborów do stylizacji włosów. Przedszkolaki miały możliwość obejrzenia profesjonalnego strzyżenia męskiego, pani fryzjerka zaprezentowała różne urządzenia znajdujące się w salonie: myjki, nawilżacz, suszarki, prostownice, maszynki do golenia oraz wiele innych. Dzieci miały możliwość obejrzenia różnego rodzaju wałków do włosów, palety kolorów farb oraz poznały różnorodność szczotek, grzebieni oraz nożyczek. Każdy miał okazję usiąść na fotelu fryzjerskim, a Julka jako ochotniczka wyszła z salonu z pięknie zaplecionym warkoczem. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA POUCZAJĄCĄ LEKCJĘ PANI FRYZJERCE Z SALONU MAGIA STYL W PIASKU!!!

Anna Żupa-Pitlok