Zawody mini-siatkówki

W dniu 27.02.2014 rok w szkole podstawowej nr 8 w Rudołtowicach odbyły się gminne zawody w mini-siatkówce dziewcząt szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowały następujące uczennice:

-Natalia Palica

-Aleksandra Paliczka

-Monika Goldman

-Julia Malcher

-Weronika Kubacka

-Zofia Kłapyta

-Karolina Śleziona

-Bogumiła Podoba

W zawodach wzięło udział 7 drużyn dziewcząt ze szkół w: Jankowicach, Rudołtowicach, Łące, Czarkowie, SP 3- Stara Wieś, Ćwiklicach i Piasku.  Po kilku zaciętych meczach nasza drużyna zajęła 2 miejsce uzyskując awans na zawody powiatowe. Do zawodów dziewczęta przygotowała Pani Ela Sobiech.

DSC_0805

Jedna myśl nt. „Zawody mini-siatkówki”

  1. To bardzo miłe czytać o osiągnięciach naszych uczniów. Widać, że mają chęci i przede wszystkim motywację. Gratuluję. Myślę, że już sam udział w zawodach jest wyróżnieniem. Jeszcze raz wszystkim (dziewczętom, że dały z siebie wszystko, a pani, że wyłowiła takie perełki i miała czas z z nimi pracować) gratuluję. Zauroczona Mama

Możliwość komentowania jest wyłączona.