Zawody gminne w tenisie stołowym

10.02.2014 r. odbyły się w naszej szkole gminne zawody w tenisie stołowym, których to organizatorem, także na szczeblu powiatowym jesteśmy od kilku lat.

W zawodach wzięły udział 2 zespoły dziewcząt i 5 chłopców.

W klasyfikacji drużynowej wśród dziewcząt 1 miejsce zajęły nasze dziewczyny, a 2 miejsce zespół ze szkoły w Rudołtowicach. W klasyfikacji indywidualnej pierwsze 3 miejsca zdobyły nasze zawodniczki: Karolina Śleziona, Zosia Kłapyta i Wiktoria Staroń.

W kategorii chłopców kolejność miejsc była następująca: 1 miejsce SP 14 z Wisły Wielkiej, 2 miejsce SP 10 z Piasku, 3 miejsce SP 9 z Łąki, 4 miejsce SP 16 ze Studzienic i 5 miejsce SP 8 z Rudołtowic. W klasyfikacji indywidualnej 1 miejsce zajął zawodnik z Wisły Wielkiej Paweł Łakota, 2 miejsce Marcin Paszek z Łąki, a 3 miejsce Maciek Kowol z naszej szkoły. Naszą szkołę reprezentowali oprócz Maćka, Mazur Szymon i Paweł Bratek.

Zespoły dziewcząt i chłopców, które zajęły 2 pierwsze miejsca wezmą udział w zawodach powiatowych, które odbędą się w naszej szkole 26.02.2014 r.

Serdeczne podziękowania składamy p. Zbigniewowi Halamie, który był sędzią głównym zawodów. Niestrudzenie także uczy naszych uczniów gry w tenisa, prowadząc zajęcia w naszej szkole. Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w treningach i kontynuowania tradycji tej dyscypliny w naszej szkole. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych wysokich osiągnięć.