KONKURS LOGICZNEGO MYŚLENIA

Centrum Edukacji Szkolnej organizuje Konkurs Logicznego Myślenia. Skierowany on jest do dwóch grup wiekowych – edukacja wczesnoszkolna (poziom 1) i klasy IV-VI (poziom 2). Konkurs odbędzie się  12 marca 2014r.

Zainteresowanych uczniów zachęcamy do rozwiązywania zadań z poprzednich edycji konkursu.

Poziom 1: Test 1, Odpowiedzi-test 1; Test 2, Odpowiedzi-test 2

Poziom 2: Test 1, Odpowiedzi-test 1; Test 2, Odpowiedzi-test 2

PageImgŹródło grafiki: http://www.ces.edu.pl

 

Jedna myśl w temacie “KONKURS LOGICZNEGO MYŚLENIA”

  1. Bardzo podobają mi się takie konkursy. Uczą przede wszystkim myślenia. I to takiego nie z podręcznika. Umiejętności muszą być to pewne, ale same wiadomości nie wystarczą trzeba je jeszcze zastosować. Zadania pokazują, że matmą można się doskonale bawić.Duuużo uczą. Wiem, bo sama usiadłam do tych zadań i przyznam się, że popełniłam kilka błędów. Ale zabawa z tym związana-bezcenna. Polecam nie tylko dzieciom. Zauroczona Mama

Możliwość komentowania została wyłączona.