W cztery strony świata

Zdjęcie BeataDnia 16.01.2014 r. w grupie „Koliberków” odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Celem głównym zajęć była możliwość zaobserwowania przez rodziców swoich pociech na forum grupy oraz integracja i współdziałanie dzieci z wykorzystaniem różnorodnych form i metod pracy. Dzieci wzbogacały wiadomości na temat: naszej planety i tego jak jest ukształtowana, uczyły się rozpoznawać kierunki świata, pracować z mapą, słuchały ciekawostek na temat życia mieszkańców: Kanady, Australii, Indii, Jamajki – kolorowały flagi.

Na koniec zajęć odbyła się degustacja „Masala Tea” – indyjskiej herbaty korzennej oraz wyświetlone zostały zdjęcia i slajdy z podróży pani Beaty do Indii.

Wszystkim rodzicom gorąco dziękujemy za przybycie. I zapraszamy znów. Zdjęcia do obejrzenia w galerii.

Beata Szymura