Podziękowania dla Wróżki Doroty

HPIM4390Wigilia św. Andrzeja, czyli tak zwane andrzejki od wielu wieków są wieczorem wróżb. Zgodnie z tradycją wtedy właśnie św. Andrzej uchyla rąbka tajemnicy wszystkim, którzy pragną poznać swą przyszłość.

Wielu uczniów naszej szkoły wróżyło sobie w czasie wspaniałej zabawy, przygotowanej przy pomocy rodziców, w Ośrodku Kultury „Kaniówka”. Imprezy były przygotowane z ogromnym sercem i poświęceniem. Dlatego, dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc.

HPIM4403Chcieliśmy jednak podkreślić wielkie zaangażowanie i niesamowitą energię, cudownej Wróżki Dorotki, czyli p. Doroty Ryguły! Dziękujemy jej za poświęcony nam czas, pozytywną energię i bardzo trafne wróżby.

Pani Dorotko – było wesoło, magicznie i kolorowo. Jesteśmy wdzięczni:

Uczniowie klasy II a, pozostali uczestnicy zabawy wraz z wychowawcami oraz Kumcia!

HPIM4412