Olimpiada Zdrowia

W dniu dzisiejszym odbyła się „Olimpiada Zdrowia”, w której brali udział uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych. Uczniowie każdej klasy byli podzieleni na cztery grupy: tych, którzy robią najpiękniejsze kanapki; tych, którzy są najlepsi w sporcie; tych, którzy wiedzą najwięcej o zdrowym odżywianiu i tych, którzy najlepiej kibicują. Każda grupa zdobywała punkty dla swojej klasy aby wygrać jeden z pięknych koszy mandarynek.
Najlepszymi kibicami okazali się uczniowie klasy IVa wyprzedzając 1 punktem (!) uczniów z klasy Va i IVb.

W konkurencjach sportowych nie do pobicia byli zawodnicy klasy VIb, którzy wyprzedzili zawodników z IVa i IVb.

Testy wiedzy najlepiej rozwiązali uczniowie klasy Va, za nimi uplasowali się uczniowie z klasy IVb i VIb.

Najwspanialej z przygotowaniem kanapek poradzili sobie uczniowie klasy Vb, następni byli uczniowie klasy Va a na trzecim miejscu uplasowali się uczniowie klasy VIb.

Ostatecznie, po podliczeniu wszystkich punktów okazało się, że:

• I miejsce zdobyli uczniowie klasy IVa,
  • II miejsce uczniowie klasy IVb a
  • III miejsce uczniowie klasy Va,
  • IV miejsce uczniowie klasy Vb
  • V miejsce uczniowie klasy VIb
  • VI miejsce uczniowie klasy VIa

Więcej zdjęć można zobaczyć w galerii