Jasełka przedszkolne

Aniołek

 W grudniu w naszym przedszkolu grupy starsze 4,5,6-latków przygotowały dla Rodziców przedstawienia jasełkowe. Każdy przedszkolak z niecierpliwością czekał na moment premiery przestawienia, ponieważ to jedna z pierwszych tak poważnych ról aktorskich. Dodatkowo bardzo istotną rolę odegrały tutaj kostiumy przygotowane wraz z rodzicami, rekwizyty oraz cała scenografia. W końcu nadszedł tak długo oczekiwany dzień, ciężko wypracowany przez codzienne próby (trzeba dodać, że było to czasem męczące). Jasełka wypadły rewelacyjnie! Mali aktorzy dzielnie odtwarzali swoje role, przepięknie odśpiewali kolędy – wyśmienicie się przy tym bawiąc. A w zamian otrzymali od swoich rodziców owacje na stojąco. Dziękuję za pomoc wszystkim rodzicom (bardzo zaangażowanym) w przygotowanie: strojów oraz samego przedstawienia jasełkowego. Podziękowania dla taty Wojtusia, za udostępnienie zdjęć z jasełek w grupie Żółwików. Zapraszam do galerii zdjęć z jasełek.