Godzina kodowania

Organizatorzy konkursu informatycznego „Bóbr” zapraszają do udziału w Godzinie Kodowania w ramach Tygodnia Informatyki (Computer Science Education Week, 9-15 grudnia), który wspierają m. in. Bill Gates, Mark Zuckerberg, Chris Bosh, will.i.am, przekonując w swoich wypowiedziach o ogromnej roli programowania we współczesnych czasach, bez względu na dziedzinę życia.

Godzina Kodowania to możliwość zasmakowania prawdziwej informatyki w czasie 60 minut. Wcześniej można się przygotować rozwiązując różne łamigłówki. Udział można brać będąc w szkole lub na uczelni, w miejscu pracy, w domu lub w dowolnym innym miejscu, gdzie jest dostęp do Internetu z komputera lub urządzenia mobilnego. Większość tekstów i wypowiedzi została przełożona na język polski.

Sprawdźcie się i zaproście starsze i młodsze rodzeństwo oraz rodziców.

Kolejne kroki postępowania są opisane tutaj:
http://godzinakodowania.pl/
http://edu.rsei.umk.pl/godzinakodowania/

11 comments

 1. agnieszka’s avatar

  wszystko przeszłam

 2. Emilia Śleziona’s avatar

  Przeszłam

  Emilia

 3. Dawid CHO’s avatar

  Już przeszłem

 4. LAMA’s avatar

  nudne to!!!!!!!!!!!!!!

 5. Patryk’s avatar

  hehhehehheh… fajne to.. xD

 6. brateczeek’s avatar

  Wszystko przeszedłem !!!! Łatwe to było Grin

 7. marek’s avatar

  fajne!!!!!!!! Cool

 8. byczyho’s avatar

  fajne to ROTFL

 9. MM’s avatar

  To było łatwe!

 10. Dominik’s avatar

  Bartosz i Dominik to przeszli.

Comments are now closed.